Боксерские перчатки Boxer Profi с печатью ФБУ, кожа

Модель: 2001
Наличие:
Есть в наличии
Цена от:
912.00 грн.
Без НДС: 912.00 грн.

Доступные вариантыОписание

БОКСЕРСЬКІ РУКАВИЧКИ «PROFI» ШКІРА

Торговельна марка: «BOXER sport line»

АРТИКУЛ – 2001

Розмір: 12 oz, 10 oz.

Колір: червоний, синій.

Характеристики: Випускаються в двох кольорах: синій, червоний.

Даний вид рукавичок виготовляється в двох розмірах це 10 oz до 12 oz. Зовнішній матеріал – натуральна шкіри ВРХ товщиною 1,0 -1,2 мм. Внутрішній наповнювач – пінополіуретан. Рукавички мають підкладку і шкіряну перемичку. Манжет виконаний на липучці шириною 5,0 мм, що дозволить з легкістю їх знімати та одягати без сторонньої допомоги.

Опис: Шкіряні боксерські рукавички «PROFI» – це сертифікована модель для використання на змаганнях з аматорського (олімпійського) боксу національного рівня України. Рукавички мають печатку (сертифікат) Федерації боксу України.

Виготовляються вони з натуральної шкіри преміум класу. Товщина шкіри перевищує 1 мм, однак зберігає високу еластичність. Товста шкіра гарантує тривалий експлуатаційний термін і підвищену зносостійкість.

В якості наповнювача використовується пінополіуретан середньої жорсткості. Для своєї ваги рукавички досить м'які, що дозволить їх з успіхом використовувати в тренувальних спарингах. При цьому ми подбав і про захист самої руки і кисті бійця. Манжет виконаний на липучці з посиленим захистом кисті, великий палець додатково зафіксований шкіряною перетинкою, ребро долоні має посилений захист.

Підбирати вагу рукавичок слід у відповідності з правилами аматорського боксу. Боксери до 64 кг використовують рукавички вагою 10 унцій, понад 69 кг – 12 унцій.