Перчатки боксерские "Элит" кожаные

Модель: 2021
Наличие:
Есть в наличии
Цена от:
804.00 грн.
Без НДС: 804.00 грн.

Доступные вариантыОписание

БОКСЕРСЬКІ РУКАВИЧКИ «ELIT» ШКІРЯНІ

Торговельна марка: «BOXER sport line»

АРТИКУЛ – 2021

Розмір:16 oz, 14oz, 12 oz, 10 oz.

Колір: червоний, синій, чорний.

Характеристики: Випускаються в трьох кольорах: синій, червоний, чорний. Даний вид рукавичок виготовляється в типорозмірах від 10 oz до 16 oz. Зовнішній матеріал – натуральна шкіри ВРХ товщиною 1,0 - 1,2 мм Внутрішній наповнювач – пінополіуретан. Рукавички мають підкладку. Манжет виконаний на липучці, що дозволить з легкістю їх знімати та одягати без сторонньої допомоги.

Опис: Рукавички для боксу серії «Еліт» від торгової марки «BOXER sport lane» створені за сучасними технологіями. В якості зовнішнього матеріалу застосовується 100% натуральна шкіра хорошої якості, вона не рветься, не тріскається і не розривається, як це буває при використанні синтетичних матеріалів. Наповнювачем виступає пінополіуретан двох типів щільності для кращої амортизації удару і захисту кулака.

Рукавичка добре прошита, практично скрізь застосовуються подвійні шви. Широкий манжет на липучці добре фіксує зап'ястя і кисті.

Якщо Ви не знаєте, який розмір вибрати для себе, орієнтуйтеся виходячи з того, що розмір 10 унцій підійде будь спортсменам вагою до 70-75 кг, вагою понад 75 кг краще брати 12 унцій, а для спортсменів з вагою 90,0 кг і вище ми рекомендуємо рукавички 14 і 16 унцій.