Боксерский мешок "Класик" кирзовый

Модель: 1002
Наличие:
Есть в наличии
Цена от:
643.00 грн.
Без НДС: 643.00 грн.

Доступные варианты


Описание

БОКСЕРСЬКИЙ МІШОК «КЛАСИК» кирзовий

АРТИКУЛ – 1002

Торговельна марка: «BOXER sport line»

Розмір: 1,4 м, 1,2 м, 1,0 м, 0,8 м.

Колір: чорний.

Характеристики: Випускається в одному кольорі – чорному. Даний вид мішків виготовляється в типорозмірах від 1,4 м. до 0,8 м. Зовнішній матеріал – кирза товщиною 1,4 мм. Внутрішній наповнювач – обрізки шкіри та шмат бавовняний. Мішки виконані на блискавці, та кріпляться на 4-ри півкільця.

Опис: Кирза - високоміцний матеріал, за всіма основними характеристиками не поступається, а в чомусь навіть перевершує шкіру. Основні переваги кирзи: міцність до розриву, проколу і стирання; довговічність; здатність зберігати свої властивості до -30 градусів, водостійкість. У верхній частині снаряда встановлені посилені кирзові петлі зі сталевими кільцями. До них кріпиться навісна система, яка, може бути пружинною, ремінною або ланцюговою. Також у верхній частині мішка присутній відкидний клапан на блискавці для доступу до внутрішньої частини. Цей клапан дозволяє змінювати вагу набивання.  Наповнювач складається з текстильних відходів (шмат бавовняний) та обрізків шкіри. В результаті данний вид виробів має характеристики: Середня жорсткість – найбільш підходить для відпрацювання силових ударів.

Боксерський мішок «Класик» підходить як любителям, так і професіоналам, як для боксерських залів, так і для домашнього використання і прослужить Вам багато років.