Боксерский мешок "Класик " кожаный

Модель: 1001
Наличие:
Есть в наличии
Цена от:
1179.00 грн.
Без НДС: 1179.00 грн.

Доступные варианты


Описание

БОКСЕРСЬКИЙ МІШОК «КЛАСИК» шкіряний

АРТИКУЛ – 1001

Торговельна марка: «BOXER sport line»

Розмір: 1,4 м, 1,2 м, 1,0 м, 0,8 м.

Колір: чорний.

Характеристики: Випускається в одному кольорі – чорному. Даний вид мішків виготовляється в типорозмірах від 1,4 м. до 0,8 м.

Зовнішній матеріал – натуральна шкіра товщиною 1,4-1,6 мм. Внутрішній наповнювач – обрізки шкіри та бавовняної тканини. Мішки виконані на блискавці, та кріпиться на 4-ри півкільця.

Опис: Мішок виготовлений із застосуванням високоміцної натуральної шкіри  — традиційного матеріалу для такого типу снарядів. Завдяки своїй природній еластичності, вона прекрасно справляється з навантаженнями, зберігаючи свої якості протягом тривалого терміну. А завдяки великій кількості розмірів, підійде для тренувань у всіх видах єдиноборств та здатний витримати самі інтенсивні навантаження в умовах спортзалу. У верхній частині снаряда встановлені посилені шкіряні петлі зі сталевими кільцями. До них кріпиться навісна система, яка, може бути пружинною, ремінною або ланцюговою. Також у верхній частині мішка присутній відкидний клапан на блискавці для доступу до внутрішньої частини. Цей клапан дозволяє змінювати вагу набивання. Наповнювач складається з текстильних відходів (ганчір'я) та обрізків шкіри. Вони мають необхідну щільність і пружність для забезпечення якісних та ефективних тренувань. На відміну від піску або гумової крихти, вони не вибиваються через шви і створюють необхідну щільність для силових тренувань. Боксерський мішок шкіряний дозволяє виконувати всі типи ударів руками і ногами, а також їх комбінації.