Макивара кожаная

Модель: 1019
Наличие:
Есть в наличии
Цена от:
722.00 грн.
Без НДС: 722.00 грн.

Доступные варианты


Описание

МАКІВАРА шкіряна

АРТИКУЛ – 1019

Торговельна марка: «BOXER sport line»

Розмір: Велика, мала.

Колір: чорний

Характеристики: Випускається в одному кольорі-чорному. Даний вид виробів виготовляється в двох розмірах – велика (60,0х40,0х10,0см.) та мала (45,0х30,0х10,0см.). Зовнішній матеріал – натуральна шкіра товщиною 1,4-1,6 мм. Внутрішній наповнювач – пінополіуретан.

Опис: Маківара від торгової марки BOXER sport lіne використовується для відпрацювання різної ударної техніки. Маківара може застосовується як для роботи ногами, так і для роботи руками в залежності від виду виконуваних вправ, використовується в спарингах з тренером або з партнером.

Відмінною особливістю маківари зі шкіри є матеріал виготовлення, що гарантує практично вічність цього виробу. В якості наповнювача в маківарі використовується багатошаровий пінополіуретан різної щільності для забезпечення максимального поглинання ударів і створення комфорту як для тренера, так і для бійця. Маківара одягається і використовується на руках тренера або партнера. Фіксується за допомогою спеціальних липучок, які надійно фіксують снаряд, маківара не буде відлітати або злітати навіть від самих сильних ударів.

Метки:
Метки: makivara malaya, makivary